Brezplačni prevozi z e-kombijem v šolskem letu 2025/26
Občina Tolminu v šolskem letu 2025/26 znova zagotavlja brezplačne prevoze šolskih otrok na popoldanske interesne dejavnosti z e-kombijem, pridobljenim na razpisu Javnega zavoda Triglavski narodni park. E-kombi je z vožnjami pričel 1. oktobra 2025. Za prevoz otroka z e-kombijem je treba opraviti predhodno rezervacijo z aplikacijo ToyotaGO, kot je bilo to v navadi v preteklem šolskem letu. Potrebno se je registrirati in izbrati enoto Tolmin. Tisti, ki aplikacije še nimate, jo lahko prenesete s spletne strani https://toyota-go.si/. Uporaba aplikacije ToyotaGO je prikazana na povezavi https://www.youtube.com/watch?v=FVTCxbRV9jk&t=1s.
Ker enake kombije Triglavskega narodnega parka uporabljata tudi sosednji občini (Kobarid in Bovec), potnike z območja občine Tolmin opozarjamo, naj vstopajo na kombi z reg. št. KR TNP E5.
Spremembe voznega reda
Po izvedeni spletni anketi o zadovoljstvu z urnikom voženj smo na podlagi odgovorov oblikovali posodobljen vozni red, ki stopi v veljavo v ponedeljek, 8. decembra 2025.
Za dodatne informacije v zvezi s storitvijo se obrnite na Polonco Lapanja (tel št. 05 381 95 25 ali e-naslov polonca.lapanja@tolmin.si).






