Nahajate se:
Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Milena Velišček
  • Marijan Leban
  • Zvonka Roner
  • Ciril Testen
  • Srečko Trojer

Mandatno obdobje 2014 do 2018

17.11.2017 ob 15.30
05.10.2017
24.08.2017
10.05.2017 ob 15.30
03.04.2017 ob 15.30
16.02.2017 ob 15.30
11.01.2017 ob 15.30
15.11.2016 ob 15.30
21.09.2016 ob 15.30
11.08.2016 ob 15.30
14.07.2016 ob 15.30
16.05.2016 ob 15.30
07.04.2016 ob 15.30
10.03.2016 ob 15.30
25.01.2016 ob 15.30
17.12.2015 ob 15.30
26.11.2015 ob 15.30
16.10.2015 ob 14.00
14.10.2015 ob 15.30
14.10.2015 ob 15.30
09.07.2015 ob 16.00
01.06.2015 ob 14.30
16.04.2015 ob 16.00
11.03.2015 ob 15.30
16.02.2015 ob 16.00
05.01.2015 ob 16.30
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?